Diskuze

Pravidla diskuze:
Zavazujete se nepřispívat na diskuzní fórum Futsal Havířov pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, nebo platné mezinárodní právo.
Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému zablokování IP adresy.
Futsal Havířov nenese zodpovědnost za obsah fóra!

33 comments

 1. Dobrý den pánové.
  Neberte to jako přetahování hráčů, jen bych chtěl oslovit ty, kteří mají v plánu změnit např. bydliště. Kdo by chtěl hrát oficiální soutěž futsalu, pod hlavičkou FAČRu, Ostravský okresní přebor, ozvěte se mi a domluvíme se na spolupráci s naším klubem, který má bohatou historii (už 35let).
  Nabíráme nové hráče, takže můžete přijít i ve větším houfu 🙂 každý má u nás dveře otevřené.
  Máme i hráče, kteří jezdí z Orlové, Havířova… Takže možnosti dopravy jsou.

  Diky za přečtení a třeba i reakci.
  Kdyby to tady někomu vadilo, tak to smažte.

 2. Zdravím vás, dovolím si malou reklamu na naši soutěž, kdyby měl někdo zájem, neváhejte se mi ozvat na mail nebo tel. 792754229, děkuji.

  V Ostravě hrajeme ligu v malém fotbale a aktuálně probíhá nábor týmů pro novou sezonu. Naše liga patří pod Asociaci Malého Fotbalu ČR, takže se vítězové kvalifikují na Český Národní Pohár (odtud je možná kvalifikace na evropské poháry), navíc nejlepší hráči mají možnost reprezentovat Ostravu v celorepublikové Superlize.
  Ale i v případě, že nemáte takové ambice, stojí za to se účastnit, hrajeme na nové špičkové umělce v areálu Vista, s perfektním zázemím, rozhodčími, kameramanem a starostlivým vedením soutěže ?

  https://www.facebook.com/malyfotbalostrava/posts/1525053117838311

 3. Zdravím tímto bych vás chtěl pozvat na 9.ročník letního Chachar Cupu ! Více informaci níže . Kdyby kdokoliv měl zájem a chuť ,tak se ozvěte 🙂
  Termín : 22.6.2019
  Max.počet týmu : 8-16
  Hřiště : VAJ – Sareza Aquapark

  Skupiny : Max. 4 po 4 týmech , Dle přihlášeních týmu !
  Hrací čas : 1×12-15 minut
  Počet hraču : 5+1 , max. 11 hraču na soupisce .
  Startovné : 1000 Kč na tým , musí být uhrazeno do 16.6.2019 !!!
  Pravidla : hraje se dle pravidel malé kopané
  Více info na emailu 1.fcchachariostrava2007@seznam.cz , tel čísle . 704210204 .

  1. Dekuji. Ale práce je přednější takže např. v pátek 18.10. si můžete udělat trénink a my pravděpodobně kontumaci. A další patky? Asi budeme jak Lopata minulou sezónu. Jak si máme vyměnit páteční sichty když hrajeme měsíc v kuse neom v pátek ! Takže děkuji a jestli dohrajeme sezonu, která ještě nezačala, tak to bude úspěch. A propo: počítali jsme i s pěti pátky za sezónu ale ne tři v jednom měsíci.

 4. Zdravíme!
  Zveme Vás na premiérový kombinovaný turnaj ve futsale a malé kopané v Bohumíně, který se koná v sobotu 13. července
  Startovné činí 1 199 Kč
  Turnaj se hraje na skupiny s play off a s každým soupeřem si zahrajete dva zápasy (jeden na futsalovém povrchu a druhý na umělé trávě).
  Více na: http://futsalmaniaorlova.cz/plan-turnaju/
  Budeme se na Vás těšit,
  Sportu zdar a futsalu zvláště
  Futsalmania! 🙂

 5. Chci poděkovat za celé Glory United, za vedení a organizaci celé soutěže! 🙂 Moc si toho vážíme a děkujeme za to že soutěž děláte a snažíte se jí neustále zlepšovat. Snad i další roky budou tak úspěšné. Moc díky !!! 🙂

 6. Dobrý den, líbí se mi vaše stránky i zpravodajství. Malá prosba : Nešlo by tu tabulku odehraných (a plánovaných ) zápasů seřadit tak, aby to bylo jako před koncem roku, podle data a nemuselo se překlikávat? Děkuji

 7. Chtěl bych poděkovat všem pořadatelům, za skvěle připravený a uspořádány Vánoční turnaj.

 8. Buď předseda pan Majer nebo já. Telefonní čísla naleznete v sekci kontakty vpravo nahoře.

 9. Zdravím měl bych dotaz zda je na.někoho číslo z vedení turnaje. Diky mates z gunners mame zaje o turnaj 2017

 10. Zdravím. Chválím všechny co se starají jak o stránky tak o soutěž.! Zatím nej ročník po organizaci a vizualizaci 🙂
  jen tak dál . Roman

 11. Ahoj, chtěl bych pouze pochválit tvůrce a správce nových futsalových stránek. Velmi se mi líbí. Jen tak dál.

 12. Zdravím všechny :), pořádáme v Orlové turnaje ve futsale již 2. rokem, nejbližší máme v neděli 15. října od 8:00 a následující poté v neděli 26. listopadu od 8:00.
  Startovné pro každý z turnajů činí: 1 099 Kč.
  Více informací na:
  našich FB stránkách: https://www.facebook.com/Futsalmanie/
  našich webových stránkách: http://futsalmaniaorlova.cz/plan-turnaju/
  Kontakt by neměl být problém najít, dá se psát i do zpráv na fb Futsalmania Orlová, ovšem případně na přiložený email nebo na telefonní číslo: 604 185 057.
  Budeme se těšit a přejeme Vám všem pěkný den. 🙂

 13. Ahoj, mám v této lize ve svých 22 letech odehráno přes 100 zápasů a cca 50 vstřelených branek z pozice útočníka jednoho z těch slabších týmů. Věřím, že bych v jiném týmu dokázal být ještě platnější. Hraju letos Ostravskou a Karvinskou ligu, ale určitě nějaký volný čas zbyde a rád bych ho vyplnil dalším futsalem. Nějaké okýnka se najdou určitě, tak kdyby někdo měl zájem, rád bych si zahrál. Dokážu hrát i v obraně, ale nejplatnější jsem v útoku.

  735 041 095

 14. Zdravím, rád bych poprosil všechny majitele futsalových fotek v elektronické podobě, kteří se rádi podělí o své fotky na těchto stránkách, aby mi je poslali na níže uvedený mail. Do popisu prosím uvedení z jaké sezóny fotky jsou. Buď 2015/2016 nebo 2016/2017. Fotky které budou starší než vznik Futsal Havířov, budou umístěny do alba Historie.
  karkoska.kuba@seznam.cz
  Díky Karki

Join the Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.