Diskuze

Pravidla diskuze:
Zavazujete se nepřispívat na diskuzní fórum Futsal Havířov pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, nebo platné mezinárodní právo.
Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému zablokování IP adresy.
Futsal Havířov nenese zodpovědnost za obsah fóra!

Připojit se ke konverzaci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

21 komentářů

 1. Chci poděkovat za celé Glory United, za vedení a organizaci celé soutěže! 🙂 Moc si toho vážíme a děkujeme za to že soutěž děláte a snažíte se jí neustále zlepšovat. Snad i další roky budou tak úspěšné. Moc díky !!! 🙂

 2. Dobrý den, líbí se mi vaše stránky i zpravodajství. Malá prosba : Nešlo by tu tabulku odehraných (a plánovaných ) zápasů seřadit tak, aby to bylo jako před koncem roku, podle data a nemuselo se překlikávat? Děkuji

 3. Chtěl bych poděkovat všem pořadatelům, za skvěle připravený a uspořádány Vánoční turnaj.

 4. Zdravím měl bych dotaz zda je na.někoho číslo z vedení turnaje. Diky mates z gunners mame zaje o turnaj 2017

 5. Zdravím. Chválím všechny co se starají jak o stránky tak o soutěž.! Zatím nej ročník po organizaci a vizualizaci 🙂
  jen tak dál . Roman

 6. Ahoj, chtěl bych pouze pochválit tvůrce a správce nových futsalových stránek. Velmi se mi líbí. Jen tak dál.

 7. Zdravím všechny :), pořádáme v Orlové turnaje ve futsale již 2. rokem, nejbližší máme v neděli 15. října od 8:00 a následující poté v neděli 26. listopadu od 8:00.
  Startovné pro každý z turnajů činí: 1 099 Kč.
  Více informací na:
  našich FB stránkách: https://www.facebook.com/Futsalmanie/
  našich webových stránkách: http://futsalmaniaorlova.cz/plan-turnaju/
  Kontakt by neměl být problém najít, dá se psát i do zpráv na fb Futsalmania Orlová, ovšem případně na přiložený email nebo na telefonní číslo: 604 185 057.
  Budeme se těšit a přejeme Vám všem pěkný den. 🙂

 8. Ahoj, mám v této lize ve svých 22 letech odehráno přes 100 zápasů a cca 50 vstřelených branek z pozice útočníka jednoho z těch slabších týmů. Věřím, že bych v jiném týmu dokázal být ještě platnější. Hraju letos Ostravskou a Karvinskou ligu, ale určitě nějaký volný čas zbyde a rád bych ho vyplnil dalším futsalem. Nějaké okýnka se najdou určitě, tak kdyby někdo měl zájem, rád bych si zahrál. Dokážu hrát i v obraně, ale nejplatnější jsem v útoku.

  735 041 095

 9. Zdravím, rád bych poprosil všechny majitele futsalových fotek v elektronické podobě, kteří se rádi podělí o své fotky na těchto stránkách, aby mi je poslali na níže uvedený mail. Do popisu prosím uvedení z jaké sezóny fotky jsou. Buď 2015/2016 nebo 2016/2017. Fotky které budou starší než vznik Futsal Havířov, budou umístěny do alba Historie.
  karkoska.kuba@seznam.cz
  Díky Karki