DISKUZE

Zavazujete se nepřispívat na diskuzní fórum FUTSAL HAVÍŘOV pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, nebo platné mezinárodní právo. FUTSAL HAVÍŘOV nenese zodpovědnost za obsah fóra! Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému zablokování IP adresy.

avatar
Roman Szász
Host
Roman Szász

Zdravím. Chválím všechny co se starají jak o stránky tak o soutěž.! Zatím nej ročník po organizaci a vizualizaci 🙂
jen tak dál . Roman

Radim Varga (LOPATA TEAM)
Host
Radim Varga (LOPATA TEAM)

Klobouk dolů pro správce stránek(dobře ty !!!)

Martin Kolář
Host
Martin Kolář

Ahoj, chtěl bych pouze pochválit tvůrce a správce nových futsalových stránek. Velmi se mi líbí. Jen tak dál.

Karkoška Kuba
Host
Karkoška Kuba

Na hale se našla černá mikina adidas.

Radim Pochyba
Host
Radim Pochyba

Zdravím všechny :), pořádáme v Orlové turnaje ve futsale již 2. rokem, nejbližší máme v neděli 15. října od 8:00 a následující poté v neděli 26. listopadu od 8:00.
Startovné pro každý z turnajů činí: 1 099 Kč.
Více informací na:
našich FB stránkách: https://www.facebook.com/Futsalmanie/
našich webových stránkách: http://futsalmaniaorlova.cz/plan-turnaju/
Kontakt by neměl být problém najít, dá se psát i do zpráv na fb Futsalmania Orlová, ovšem případně na přiložený email nebo na telefonní číslo: 604 185 057.
Budeme se těšit a přejeme Vám všem pěkný den. 🙂

Karkoška Kuba
Host
Karkoška Kuba
Petr Zálešák
Host
Petr Zálešák

Ahoj, mám v této lize ve svých 22 letech odehráno přes 100 zápasů a cca 50 vstřelených branek z pozice útočníka jednoho z těch slabších týmů. Věřím, že bych v jiném týmu dokázal být ještě platnější. Hraju letos Ostravskou a Karvinskou ligu, ale určitě nějaký volný čas zbyde a rád bych ho vyplnil dalším futsalem. Nějaké okýnka se najdou určitě, tak kdyby někdo měl zájem, rád bych si zahrál. Dokážu hrát i v obraně, ale nejplatnější jsem v útoku.

735 041 095

Karkoška Kuba
Host
Karkoška Kuba

Zdravím, rád bych poprosil všechny majitele futsalových fotek v elektronické podobě, kteří se rádi podělí o své fotky na těchto stránkách, aby mi je poslali na níže uvedený mail. Do popisu prosím uvedení z jaké sezóny fotky jsou. Buď 2015/2016 nebo 2016/2017. Fotky které budou starší než vznik Futsal Havířov, budou umístěny do alba Historie.
karkoska.kuba@seznam.cz
Díky Karki