Glory United

PoziceJméno a příjmeníTelefonE-mail
VedoucíRoman Szász+420 724 921 146romanszasz@seznam.cz
ZástupceDavid Michalík+420 731 916 847davcik@seznam.cz
Soutěže
Futsal Havířov, Nadstavba o titul
Sezóny
2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19, 2019/20, 2020/22, 2022/23, 2023/24, 2024/25, 2025/26, 2026/27
Domácí
Městská sportovní hala Slávie

Glory United

#HráčNarozenZGŽKČK
1Aleš Klus15.4.19852200
2David Michalík2.1.19872000
3Denis Judita9.10.19910000
4Jakub Rusnok30.7.19942110
5Jan Berta10.8.19900000
6Jan Cenek28.4.19950000
7Jan Michalík27.9.19902000
8Jaroslav Goj17.3.19760000
9Jiří Marek15.8.19932300
10Marek Barát2.4.19900000
11Martin Klus3.4.19900000
12Michal Vojtásek23.12.19810000
13Patrik Adamczyk13.12.19942100
14Robin Stuchlík26.9.19960000
15Roman Szász30.6.19862110
16Valter Szczepanik11.5.19762010

Tabulka 2026/27 – Základní část

#KlubZVRPGB
1220013:36
222008:46
321016:53
421019:93
500000:00
600000:00
700000:00
800000:00
900000:00
1000000:00
1100000:00
1200000:00
1320024:80
1420021:120

Glory United

DatumDomácíVýsledkyHostéČas