Tinder Surprise

PoziceJméno a příjmeníTelefonE-mail
VedoucíDaniel Sliwka+420 777 270 896sliwkadaniel@seznam.cz
ZástupceOndřej Kulich+420 737 637 998kulda447@seznam.cz
Soutěže
Futsal Havířov, Nadstavba o udržení
Sezóny
2022/23, 2023/24, 2024/25, 2025/26, 2026/27
Domácí
Městská sportovní hala Slávie

Tinder Surprise

#HráčNarozenZGŽKČK
1Daniel Sliwka27.8.19970000
2Jakub Miksa5.9.19960000
3Jaroslav Vala10.1.19950000
4Lukáš Vágner1.10.19890000
5Marek Korzeniowski27.12.19920000
6Marek Pařík8.5.19930000
7Michal Mikulec3.4.19970000
8Michal Pařík4.6.20070000
9Oleksii Maslov10.8.19940000
10Ondřej Kulich30.11.19970000
11Ondřej Lang2.3.20070000
12Ondřej Menoušek24.2.20100000
13Petr Lukašík3.4.19950000
14Ruslan Tolmacev29.8.19960000
15Tomáš Guznar22.10.19950000
16Tomáš Kostka 5.5.20070000
17Václav Bilan9.3.19940000
18Zdeněk Weiss22.7.20050000

Tabulka 2026/27 – Základní část

#KlubZVRPGB
1220013:36
222008:46
321016:53
421019:93
500000:00
600000:00
700000:00
800000:00
900000:00
1000000:00
1100000:00
1200000:00
1320024:80
1420021:120
DatumDomácíVýsledkyHostéČas